Filmavimo paslaugos

“Nėra video - nėra prekinio ženklo”

Vaizdo įrašų turinys, nepaisant platformos ar formato, socialinėje erdvėje užima pagrindinį vaidmenį bei skatina didesnį vartotojų įsitraukimą labiau, nei bet kuri kita sklaidos priemonė. 

Filmavimas dronu

Šiomis dienomis profesionalūs video klipai beveik neįsivaizduojami be vaizdų, kurie buvo nufilmuoti dronu, būtent jis leidžia nufilmuoti tai, ko įprastai mes nematome.

Drono kadrai perkels video klipą į profesionalesnį lygį, tiek filmuojant NT, tiek kuriant reprezentacinį, reklaminį ar renginio “aftermovie”.

Reklaminis filmavimas

Vaizdo įrašai, nepaisant platformos ar formato, socialinėje erdvėje užima pagrindinį vaidmenį, todėl vis daugiau prekės ženklų investuoja į reklaminius video.

Reklamos video formatu susilaukia itin didelio susidomėjimo, didina prekės ženklo žinomumą ir ženkliai skatina pardavimus.

Nekilnojamojo turto filmavimas

NT video klipai sulaukia daug daugiau susidomėjimo ir perkelia mus į visai kitą lygį, nei tradicinės NT nuotraukos. Video klipai ne tik padeda klientui pamatyti realų vaizdą ir kelia didesnį susidomėjimą, bet ir didina konkurencingumą NT rinkoje.

Investuokite į savo įvaizdį ir tapkite išskirtiniu NT rinkoje.

Renginių filmavimas

Renginio vaizdo klipas yra puikus būdas pasidalinti akimirkomis ir teigiamomis emocijomis, su žmonėmis, kurie renginyje nedalyvavo. Video kuwria teigiamą įmonės įvaizdį ir skatina ateityje sudalyvauti nedalyvavusius.

Reprezentacinių video filmavimas

Reprezentacinis video klipas – geriausias būdas pristatyti jūsų įmonę ar verslą.

Informatyvus ir patrauklus video klipas nepaliks abejingų, padės jums išsiskirti ir nelikti nepastebėtiems. Tai ne tik galimybė papasakoti savo istoriją, pristatyti paslaugas ar produktus, bet taip pat jūs sukursite profesionalumo įspūdį ir paskatinsite susidomėjimą.

Reportažinis filmavimas

Pateikite informaciją vaizdžiai ir įdomiai pasitelkdami video reportažą, kuris sulauks daug daugiau dėmesio nei ilgi aprašymai ar straipsniai.
Reportaže glaustai, vaizdžiai, panaudojant svarbiausias detales, įvykių raida perteikiama taip, tarsi žiūrovas būtų realiai ten dalyvavęs. Taip sukuriamas vadinamasis „dalyvavimo efektas“.

Kontaktai

#būkmatomas

UAB “SMG MEDIA”

Vardas
Fill out this field
Įmonės pavadinimas
Fill out this field
El. paštas *
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.
Telefono numeris
Fill out this field
Jūsų žinutė *
Fill out this field
Meniu